Piczo

Log in!
Stay Signed In
Do you want to access your site more quickly on this computer? Check this box, and your username and password will be remembered for two weeks. Click logout to turn this off.

Stay Safe
Do not check this box if you are using a public computer. You don't want anyone seeing your personal info or messing with your site.
Ok, I got it
Poezi
chat
kush jemi ne
Shkarkime
Forumi
Letersia
Foto-Album
Histori
Kontakto
Humoristike
Poezi per Shqiperine
Ky web mundesohet nga webmasterberacet@hotmail.com

Jan 2 2008 11:35 pm
hej

Nov 18 2007 10:17 pm
HI WEBMASTER DO TE DERGOJME CA FOTOGRAFI NGA SKRAPARI TI FUSIM NE WEBSITE

Oct 9 2005 01:18 pm
mabie this will bring me some hits

dmw.r8.org

go there, go there now

Jun 23 2005 06:06 pm
                    © skrapari.com 2002-2005
Te gjitha materialet qe serviren ne kete faqe jane origjinale dhe cdo riprodhim i tyre ne cdo forme pa pelqimin tone konsiderohet shkelje ligjore. Jeni te lutur qe te gjithe pa perjashtim te respektoni te drejtat e autorit. Ne respektojme te drejten e autorit dhe per cdo material te huazuar kemi dhene kredite e duhura autorit. Qe te kopjoni materialet tona, duhet te merrni pelqimin e administratorit.Mund te na kontaktoni tek webmasterberacet@hotmail.com.